سقف عرشه فولادی در کرج

سقف عرشه فولادی در کرج

شرکت ابینه فولاد آریو ارائه‌دهنده انواع ورق عرشه فولادی درجه یک با ضخامت‌های مختلف، با قیمت مناسب و روز در کرج، هشتگرد، نظرآباد و سایر نقاط کشور است. این شرکت همچنین رول فرمینگ درجه یک و ورق متال دک، گل‌میخ و حلقه‌های سرامیکی و فلاشینگ دو خم و تسمه‌های مهار و سایر محصولات موردنیاز را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. پروژه‌های شرکت ابنیه فولاد آریو با کادری مجرب و حرفه‌ای اجرا می‌شود که صفر تا صد کار را به عهده دارند.

اجرای تخصصی و دستمزدی سقف عرشه فولادی با بهترین سرعت و کیفیت در کمترین زمان ممکن تنها یک شعار نیست و کارنامه شرکت معرف آن است. همچنین بیمه مسئولیت مدنی از شرکت سامان ضامن کیفیت و سلامت پروژه‌های اجراشده خواهد بود. بررسی شفاف قیمت‌های روز فروش و اجرا، صدور پیش‌فاکتور آنلاین، و ارائه فاکتور رسمی ازجمله مزیت‌های تیم حرفه‌ای ما است.

تولید و ارسال سقف عرشه فولادی به استان البرز

تولید محصولات باکیفیت و مورد تائید مراجع نظارتی، استفاده از متخصصان مجرب فرایند طراحی در کنار تیم اجرایی متعهد باعث شده است این شرکت افتخار همکاری با بسیاری از نهادهای دولتی، انبوه‌سازان و پیمانکاران بنام در سراسر کشور و از جمله در شهرهای استان البرز را داشته باشد.

عمر مفید این نوع سقف به دلیل استفاده از ورق گالوانیزه طولانی است. همچنین در ساختمان‌های صنعتی، پارکینگ‌ها و فضاهائی که نیاز به سقف کاذب ندارند، ورق‌های گالوانیزه سطح تمام‌شده یک‌دست، زیبا و مناسبی را ایجاد می‌نماید. همچنین به دلیل استفاده از تجهیزات مدرن در بخش‌های مختلف تولید، نصب و جوشکاری، سقف‌های عرشه فولادی در البرز کیفیت اجرای بسیار بالایی در واحدهای صنعتی، ساختمانی و سوله‌ها خواهد داشت.

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط